PAŘÍKOVA 910/9A, PRAHA 9VYSOCANY@PROSEKARNA.CZ+420 725 806 256
PROSEKÁRNA VYSOČANY
PROSEKÁRNA VYSOČANY VZNIKALA POMĚRNĚ DLOUHO, O TO DELŠÍ ČAS BYL NA LADĚNÍ DETAILŮ K DOKONALOSTI. A AČ V TÉTO PROSEKÁRNĚ NAJDETE JASNÉ ZNAKY, ŽE PATŘÍ DO RODINY, PŘESTO JE NĚČÍM JINÁ, SOFISTIKOVANÁ, NEOKOUKANÁ.

MŮŽE SE VÁM ZDÁT, ŽE VYSOČANY JSOU Z RUKY, ALE VĚŘTE, ŽE STOJÍ ZA TO TAM VYRAZIT! NAVÍC Z CENTRA, AŤ UŽ AUTEM NEBO MHD, SE TAM DOSTANETE DO 20 MINUT.
VYSOČANY SI OBLÍBÍ TEN, KDO MÁ RÁD MODERNÍ METROPOLITNÍ INTERIÉR, ALE V KLIDNÉ OBLASTI. SKVĚLE SI TU UŽIJETE OSLAVU NAROZENIN NEBO JINOU SLAVNOST, VELMI NÁS POTĚŠIL ZÁJEM USPOŘÁDAT KOMORNÍ SVATEBNÍ OSLAVU.

JAKO JEDINÁ PROSEKÁRNA MÁ K DISPOZICI CELOROČNÍ VENKOVNÍ TERASU A TO JE TEDY NĚCO! TERASA LEMOVANÁ ZELENÍ, ENERGIE ZE SLUNKA A SKLENKA PROSECCA VÁS DOKONALE ZRELAXUJE.

CELKOVÁ KAPACITA: 40 (LETNÍ TERASA +20)
PRO VĚTŠÍ SKUPINU NAD 10 A VÍCE OSOB DOPORUČUJEME REZERVACI PŘEDEM. REZERVACE PŘIJÍMÁME VÝHRADNĚ TELEFONICKY NEBO E-MAILEM.

MOŽNÉ VYUŽITÍ
ŘÍZENÁ DEGUSTACE, OSLAVA NAROZENIN, FIREMNÍ/VÁNOČNÍ VEČÍREK, ROZLUČKA SE SVOBODOU, BABY SHOWER, FIREMNÍ MEETING, TISKOVÉ KONFERENCE, AUTOGRAMIÁDY, KOMORNÍ KONCERTY, WORKSHOPY A SEMINÁŘE.

OBČERSTVENÍ
ZEJMÉNA STUDENÁ KUCHYNĚ – KANAPKY, SÝROVÁ A SALÁMOVÁ PRKÉNKA S PEČIVEM, SUŠENÁ RAJČATA, OLIVY AD., PAŠTIKY. PO DOMLUVĚ LZE ZAJISTIT SLADKÝ CATERING, PŘÍP. TEPLOU KUCHYNI.
STÁLÉ MENU K NAHLÉDNUTÍ ZDE
DO PROSEKÁRNY NEJEN NA PROSECCO – DALŠÍ NÁPOJE
BENÁTSKÁ KÁVA CAFFÉ DEL DOGE, APEROL SPRITZ A JINÉ MÍCHANÉ NÁPOJE, CRODINO A VIRGIN APEROL SPRITZ, DOMÁCÍ LIMONÁDY, POMERANČOVÝ FRESH, V PŘEDVÁNOČNÍM ČASE PŘIPRAVUJEME DOMÁCÍ VIN BRULÉ NEBOLI VYHLÁŠENÝ BÍLÝ SVAŘÁK. KOHOUTKOVOU VODU PODÁVÁME ZDARMA.

VEČÍREK V PROSEKÁRNĚ
POKUD MÁTE ZÁJEM O SESTAVENÍ KALKULACE PRO VÁŠ VEČÍREK NEBO MÁTE NESTANDARDNÍ POŽADAVEK, KONTAKTUJTE, PROSÍM, MANAŽERA POBOČKY´NA ADRESE:
VYSOCANY@PROSEKARNA.CZ

PROSECCO NEBO POUKAZ JAKO DÁREK
VE VŠECH PROSEKÁRNÁCH VÁM NAŠI SOMMELIÉŘI POMOHOU VYBRAT PROSECCO PODLE VAŠICH PŘEDSTAV. JE MOŽNÉ JEJ DÁRKOVĚ ZABALIT DO CELOFÁNU SE SATÉNOVOU MAŠLÍ, NEBO DO DÁRKOVÉ TAŠKY. V PŘÍPADĚ VÍCE LAHVÍ MÁME K DISPOZICI DÁRKOVÉ KRABICE.

NABÍZÍME TAKÉ DÁRKOVÉ POUKAZY:
NÁKUP PROSECCA S SEBOU NEBO KONZUMACI V PROSEKÁRNĚ V HODNOTÁCH 600, 1000 NEBO 1500
ŘÍZENÁ DEGUSTACE PRO DVĚ OSOBY V HODNOTĚ 800 (ZAHRNUJE PĚT VZORKŮ PRO KAŽDÉHO A ODBORNÝ VÝKLAD NAŠEHO SOMMELIÉRA)
POUKAZY LZE ZAKOUPIT PŘÍMO V PROSEKÁRNĚ BEZ PŘEDCHOZÍHO OBJEDNÁNÍ
DÁRKOVÉ POUKAZY LZE ZAKOUPIT TAKÉ NA E-SHOPU


PROJDĚTE SE PROSEKÁRNOU
JAK SE K NÁM DOSTANETE
Vysočanská – metro B
Nádraží Vysočany - tram č. 6, 14, 16, 23
Praha Vysočany – vlak

OTEVÍRACÍ DOBA
PO – PÁ 12:00 – 22:00
SO 12:00 – 22:00
NE 14:00 – 20:00

SPECIÁLNÍ AKCE S MOŽNOSTÍ PRODLOUŽENÍ OTEVÍRACÍ DOBY DLE DOMLUVY S MANAŽEREM POBOČKY.

TÝM PROSEKÁRNY VYSOČANY SE NA VÁS TĚŠÍ!

POKUD SE VÁM U NÁS LÍBILO, BUDEME RÁDI ZA VAŠE HODNOCENÍ NEBO SDÍLENÍ VAŠI ZÁŽITKOVÉ FOTKY!


GoogleFacebookInstagram