SLEZSKÁ 48, PRAHA 2SLEZSKA@PROSEKARNA.CZ+420 775 565 813
PROSEKÁRNA SLEZSKÁ
PROSEKÁRNA NA VINOHRADECH BYLA OTEVŘENA NA PODZIM ROKU 2013, JE PRVNÍ PROSEKÁRNOU A STÁLE TOU NEJOBLÍBENĚJŠÍ. ČÍM TO JE, MŮŽEME JEN HÁDAT – SKVĚLÝM UMÍSTĚNÍM MEZI NÁMĚSTÍM JIŘÍHO Z PODĚBRAD A NÁMĚSTÍM MÍRU, ZAJÍMAVÝM ČLENITÝM INTERIÉREM NEBO ZKRÁTKA NĚJAKÝM KOUZLEM, KTERÉ SE ASI NEDÁ POPSAT.

PŘI VSTUPU DO PROSEKÁRNY VE SLEZSKÉ VÁS JISTĚ ZAUJME PLNÝ REGÁL NEPŘEBERNÉHO MNOŽSTVÍ LAHVÍ S BUBLINKAMI A BAR U KTERÉHO SI MŮŽETE VYCHUTNAT RYCHLOU SKLENKU PO PRÁCI NEBO RANNÍ KÁVU.

PO SESTOUPENÍ DO SUTERÉNU VÁS PŘEKVAPÍ ÚTULNÁ MÍSTNOST S DEGUSTAČNÍM STOLEM A POHODLNÝM POSEZENÍM S KRBEM. ZDE MŮŽETE OSLAVIT NAROZENINY, USPOŘÁDAT VEČÍREK, NEBO SE JEN TAK KOCHAT POHODOU SE SKLENKOU JISKŘIVÉHO PROSECCA.

CELKOVÁ KAPACITA: 40
PRO VĚTŠÍ SKUPINU NAD 10 A VÍCE OSOB DOPORUČUJEME REZERVACI PŘEDEM. REZERVACE PŘIJÍMÁME VÝHRADNĚ TELEFONICKY NEBO E-MAILEM.

MOŽNÉ VYUŽITÍ
ŘÍZENÁ DEGUSTACE, OSLAVA NAROZENIN, FIREMNÍ/VÁNOČNÍ VEČÍREK, ROZLUČKA SE SVOBODOU, BABY SHOWER, FIREMNÍ MEETING (K DISPOZICI LCD TELEVIZOR).

OBČERSTVENÍ
ZEJMÉNA STUDENÁ KUCHYNĚ – KANAPKY, SÝROVÁ A SALÁMOVÁ PRKÉNKA S PEČIVEM, SUŠENÁ RAJČATA, OLIVY AD., PAŠTIKY. PO DOMLUVĚ LZE ZAJISTIT SLADKÝ CATERING, PŘÍP. TEPLOU KUCHYNI.
STÁLÉ MENU K NAHLÉDNUTÍ ZDE
DO PROSEKÁRNY NEJEN NA PROSECCO – DALŠÍ NÁPOJE
BENÁTSKÁ KÁVA CAFFÉ DEL DOGE, APEROL SPRITZ A JINÉ MÍCHANÉ NÁPOJE, CRODINO A VIRGIN APEROL SPRITZ, DOMÁCÍ LIMONÁDY, POMERANČOVÝ FRESH, V PŘEDVÁNOČNÍM ČASE PŘIPRAVUJEME DOMÁCÍ VIN BRULÉ NEBOLI VYHLÁŠENÝ BÍLÝ SVAŘÁK. KOHOUTKOVOU VODU PODÁVÁME ZDARMA.

VEČÍREK V PROSEKÁRNĚ
POKUD MÁTE ZÁJEM O SESTAVENÍ KALKULACE PRO VÁŠ VEČÍREK NEBO MÁTE NESTANDARDNÍ POŽADAVEK, KONTAKTUJTE, PROSÍM, MANAŽERA POBOČKY NA ADRESE:
SLEZSKA@PROSEKARNA.CZ

PROSECCO NEBO POUKAZ JAKO DÁREK
VE VŠECH PROSEKÁRNÁCH VÁM NAŠI SOMMELIÉŘI POMOHOU VYBRAT PROSECCO PODLE VAŠICH PŘEDSTAV. JE MOŽNÉ JEJ DÁRKOVĚ ZABALIT DO CELOFÁNU SE SATÉNOVOU MAŠLÍ, NEBO DO DÁRKOVÉ TAŠKY. V PŘÍPADĚ VÍCE LAHVÍ MÁME K DISPOZICI DÁRKOVÉ KRABICE.

NABÍZÍME TAKÉ DÁRKOVÉ POUKAZY:
NÁKUP PROSECCA S SEBOU NEBO KONZUMACI V PROSEKÁRNĚ V HODNOTÁCH 600, 1000 NEBO 1500
ŘÍZENÁ DEGUSTACE PRO DVĚ OSOBY V HODNOTĚ 800 (ZAHRNUJE PĚT VZORKŮ PRO KAŽDÉHO A ODBORNÝ VÝKLAD NAŠEHO SOMMELIÉRA)
POUKAZY LZE ZAKOUPIT PŘÍMO V PROSEKÁRNĚ BEZ PŘEDCHOZÍHO OBJEDNÁNÍ
DÁRKOVÉ POUKAZY LZE ZAKOUPIT TAKÉ NA E-SHOPU


PROJDĚTE SE PROSEKÁRNOU
JAK SE K NÁM DOSTANETE
Jiřího z Poděbrad - Metro A
Ulice Korunní - Tram č. 10 a 16 - zastávka Šumavská
Ulice Vinohradská - Tram č. 11

OTEVÍRACÍ DOBA
PO – PÁ 10:00 – 22:00
SO 12:00 – 22:00
NE 14:00 – 20:00

SPECIÁLNÍ AKCE S MOŽNOSTÍ PRODLOUŽENÍ OTEVÍRACÍ DOBY DLE DOMLUVY S MANAŽEREM POBOČKY.

TÝM PROSEKÁRNY SLEZSKÁ SE NA VÁS TĚŠÍ!

POKUD SE VÁM U NÁS LÍBILO, BUDEME RÁDI ZA VAŠE HODNOCENÍ NEBO SDÍLENÍ VAŠI ZÁŽITKOVÉ FOTKY!


GoogleTripadvisorFacebookInstagram