MYSLÍKOVA 16, PRAHA 2MYSLIKOVA@PROSEKARNA.CZ+420 774 400 926
PROSEKÁRNA MYSLÍKOVA
PROSEKÁRNU MYSLÍKOVA NAJDETE KOUSEK OD MÁNESA, KOUSEK OD KARLOVA NÁMĚSTÍ. V LÉTĚ JE OBLÍBENÝM STRATEGICKÝM MÍSTEM PRO NÁVŠTĚVNÍKY NÁPLAVKY, KTEŘÍ SI CHTĚJÍ VYCHUTNAT BUBLINKY U ŘEKY. PROSEKÁRNOU MYSLÍKOVA JSME SE PŘIBLÍŽILI SMÍCHOVSKÉ STRANĚ. DÍKY SVÉ POLOZE JE TAKÉ NAVŠTĚVOVÁNA ZAHRANIČNÍMI MILOVNÍKY PROSECCA.

Z PŮVODNĚ KUCHYŇSKÉHO STUDIA JSME VYUŽILI MOŽNOSTI ZACHOVÁNÍ PLNĚ VYBAVENÉ MODERNÍ OTEVŘENÉ KUCHYNĚ, KTEROU PRO VÝJIMEČNÉ PŘILEŽITOSTI NECHÁME ROZEHŘÁT NAŠIMI NEBO HOSTUJÍCÍMI KUCHAŘI. PONECHÁNO BYLO TAKÉ DOMINANTNÍ OSVĚTLENÍ OD FIRMY BROKIS NAD NAŠÍM IKONICKÝM STOLEM. PROSEKÁRNA MYSLÍKOVA BYLA OTEVŘENA V LEDNU 2016 A STALA SE DALŠÍM MÍSTEM PRO VYCHUTNÁNÍ JISKŘIVÉHO VÍNA V EXKLUZIVNÍM INTERIÉRU.

NAJDETE ZDE VŠE, CO JE PRO PROSEKÁRNU CHARAKTERISTICKÉ – BAROVÉ „ŠPUNTY“, ZAPLNĚNÝ REGÁL LAHŮDEK Z CONEGLIANO VALDOBBIADENE, DEGUSTAČNÍ STŮL S KRÁSNÝM VÝRAZNĚ ČERVENÝM POSEZENÍM, MÍSTA PRO MENŠÍ SKUPINY A PÁRY PRO VYCHUTNÁNÍ INTIMNÍ ATMOSFÉRY, A TAKÉ UZAVÍRATELNOU DEGUSTAČNÍ MÍSTNOST.
PROSEKÁRNU MYSLÍKOVA NAVŠTIVTE S PARTNEREM, S PARTOU PŘÁTEL, USPOŘÁDEJTE TU FIREMNÍ WORKSHOP NEBO TŘEBA TISKOVOU KONFERENCI. MOŽNOSTÍ, JAK SI UŽÍT TENTO PROSTOR, JE NESPOČET.

CELKOVÁ KAPACITA: 40
PRO VĚTŠÍ SKUPINU NAD 10 A VÍCE OSOB DOPORUČUJEME REZERVACI PŘEDEM. REZERVACE PŘIJÍMÁME VÝHRADNĚ TELEFONICKY NEBO E-MAILEM.

MOŽNÉ VYUŽITÍ
ŘÍZENÁ DEGUSTACE, OSLAVA NAROZENIN, FIREMNÍ/VÁNOČNÍ VEČÍREK, ROZLUČKA SE SVOBODOU, BABY SHOWER, FIREMNÍ MEETING, TISKOVÉ KONFERENCE, AUTOGRAMIÁDY, FIREMNÍ SNÍDANĚ, ODPOLEDNÍ SOARÉ, KOMORNÍ KONCERTY, WORKSHOPY A SEMINÁŘE.

OBČERSTVENÍ
ZEJMÉNA LEHKÁ STUDENÁ KUCHYNĚ – RŮZNÉ DRUHY ČERSTVÝCH PANIN, SALÁTY, KANAPKY, SÝROVÁ A SALÁMOVÁ PRKÉNKA S PEČIVEM, SUŠENÁ RAJČATA, OLIVY AD., PAŠTIKY, DOMÁCÍ SLADKÉ DEZERTY A KOLÁČE. PO DOMLUVĚ LZE ZAJISTIT TEPLOU KUCHYNI.
STÁLÉ MENU K NAHLÉDNUTÍ ZDE
DO PROSEKÁRNY NEJEN NA PROSECCO – DALŠÍ NÁPOJE
BENÁTSKÁ KÁVA CAFFÉ DEL DOGE, APEROL SPRITZ A JINÉ MÍCHANÉ NÁPOJE, CRODINO A VIRGIN APEROL SPRITZ, DOMÁCÍ LIMONÁDY, POMERANČOVÝ FRESH, V PŘEDVÁNOČNÍM ČASE PŘIPRAVUJEME DOMÁCÍ VIN BRULÉ NEBOLI VYHLÁŠENÝ BÍLÝ SVAŘÁK. KOHOUTKOVOU VODU PODÁVÁME ZDARMA.

VEČÍREK V PROSEKÁRNĚ
POKUD MÁTE ZÁJEM O SESTAVENÍ KALKULACE PRO VÁŠ VEČÍREK NEBO MÁTE NESTANDARDNÍ POŽADAVEK, KONTAKTUJTE, PROSÍM, MANAŽERA POBOČKY NA ADRESE:
MYSLIKOVA@PROSEKARNA.CZ

PROSECCO NEBO POUKAZ JAKO DÁREK
VE VŠECH PROSEKÁRNÁCH VÁM NAŠI SOMMELIÉŘI POMOHOU VYBRAT PROSECCO PODLE VAŠICH PŘEDSTAV. JE MOŽNÉ JEJ DÁRKOVĚ ZABALIT DO CELOFÁNU SE SATÉNOVOU MAŠLÍ, NEBO DO DÁRKOVÉ TAŠKY. V PŘÍPADĚ VÍCE LAHVÍ MÁME K DISPOZICI DÁRKOVÉ KRABICE.

NABÍZÍME TAKÉ DÁRKOVÉ POUKAZY:
NÁKUP PROSECCA S SEBOU NEBO KONZUMACI V PROSEKÁRNĚ V HODNOTÁCH 600, 1000 NEBO 1500
ŘÍZENÁ DEGUSTACE PRO DVĚ OSOBY V HODNOTĚ 800 (ZAHRNUJE PĚT VZORKŮ PRO KAŽDÉHO A ODBORNÝ VÝKLAD NAŠEHO SOMMELIÉRA)
POUKAZY LZE ZAKOUPIT PŘÍMO V PROSEKÁRNĚ BEZ PŘEDCHOZÍHO OBJEDNÁNÍ
DÁRKOVÉ POUKAZY LZE ZAKOUPIT TAKÉ NA E-SHOPU


PROJDĚTE SE PROSEKÁRNOU
JAK SE K NÁM DOSTANETE
Karlovo náměstí – metro B
Myslíkova - tram č. 5
Novoměstská radnice - tram č. 1,2, 3, 6, 14, 18, 22, 23, 24, 25

OTEVÍRACÍ DOBA
PO – PÁ 10:00 – 22:00
SO 12:00 – 22:00
NE 14:00 – 20:00

SPECIÁLNÍ AKCE S MOŽNOSTÍ PRODLOUŽENÍ OTEVÍRACÍ DOBY DLE DOMLUVY S MANAŽEREM POBOČKY.

TÝM PROSEKÁRNY MYSLÍKOVA SE NA VÁS TĚŠÍ!

POKUD SE VÁM U NÁS LÍBILO, BUDEME RÁDI ZA VAŠE HODNOCENÍ NEBO SDÍLENÍ VAŠI ZÁŽITKOVÉ FOTKY!


GoogleTripadvisorFacebookInstagram