BUĎTE V OBRAZE
12.9.2017

Nové balíčky na e-shopu!

Užijte si podzim s novými kolekcemi našich balíčků.

Máme pro vás také nově krabice vč. dárkového balení!

Perlivý e-shop bude brzy slavit druhé narozeniny. Za tu dobu jsme si nemohli nevšimnout, že vás nejvíce zajímají naše balíčky. A my vás vlastně chápeme, na jedno kliknutí máte v košíku kolekci šesti lahví, která je sestavena námi, tedy odborníky na slovo vzaté :-)

 

Některé oblíbené balíčky jsme osvěžili o nová vinařství, některé jsou zcela nové.

 

A na co se můžete těšit? Například balíček Prosekárna Fit vám nabídne výběr bublinek s nulovým nebo velmi nízkým obsahem zbytkového cukru, Prosekárna Bio se zaměřuje na výrobce organických, bio a biodynamických vín.

 

Připravili jsme pro vás také srovnání chutí Prosecca produkovaného v oblasti Valdobbiadene a produkovaného v oblasti Conegliano. Využijte zvýhodněné nabídky při nákupu obou balíčků najednou, získáte tak slevu 10% na balíček Conegliano. Objednávejte zde

 

Ve Valdobbiadene, konkrétně v oblasti zvané Cartizze, a to už mnozí z vás vědí, se pěstují ty nejlepší hrozny možné pro výrobu Prosecca a vzniká zde tzv. Prosecco Valdobbiadene Superiore di Cartizze DOCG. My máme v nabídce těchto lahůdek již několik, a tak jsme je také dali dohromady. Nový balíček Prosekárna Deluxe pro ty nejnáročnější..

 

Velmi oblíbená jsou Prosecca ve variantě Brut, tedy s obsahem zbytkového cukru 0-12 g/l. V balíčku Prosekárna Brut máte možnost ochutnat „brutální“ bubliny od šesti vinařů.

 

Nezapomeňte, že pro vás máme na každé období zvýhodněný balíček se slevou 10%, tentokrát jsme namíchali Babí léto. Až budete chytat poslední teplé sluneční paprsky se sklenkou Prosecca vám bude ještě lépe!

 

Všechny tématické balíčky vám zabalíme do naší krabice zdarma. Nebudete-li kupovat náš předvybraný balíček, ale sestavíte si svůj, a krabice se vám také líbí, můžete si ji nově také přiobjednat, i ve variantě dárkového balení se sametovou mašlí.

 

Ať vám to se všemi balíčky skvěle perlí!